جراحی زیبایی پوست
3 اکتبر, 2019
تزریق بوتاکس
17 اکتبر, 2019
نمایش همه

کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو

کاشت ابرو و مژه ییکی از راهکارهای جدید، برای کسانی که ریزش وکم پشتی مو در این نواحی هستند یا ابروی ضعیفی دارند یا ابرو ندارند می باشد.

معمولا از موی ناحیه سر برای کاشت ابرو استفاده می شود. همچنین مویی انتخاب می شود که بیشترین سنخیت را با ابروی فرد داشته باشد. اگرچه از برخی اندام های دیگر نیز می توان برای کاشت ابرو استفاده کرد. متاسفانه در دهه های اخیر خانم های ایرانی به علت استفاده ی نامناسب از تتو و تغییر شکل ابروهایشان، ابروهای طبیعی خود را از بین برده اند. استفاده از پیوند ابرو خیلی به این افراد می تواند کمک کند.

کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو چیست:

کاشت ابرو عملی است که نیازمند حساسیت و ظرافت بالایی می باشد. از بهترین روش هایی که می توان برای کاشت ابرو پیشنهاد داد SUT و FUE است، این روش ها نیازی به جراحی ندارند به همین سبب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

روند کاشت مو به این صورت است که مو ها از پشت گوش و گردن برداشته شده و به وسیله ی سوزن های ریز در ابرو جایگذاری می شود.

ممکن است تا دو هفته پس از کاشت ریزش ابرو داشته باشید که امری کاملا طبیعی می باشد. به طور کلی یکسال زمان نیاز دارد که موهای تازه به رشد طبیعی برسند و قسمت های خالی را پر کنند.

کاشت مژه چیست ؟

کاشت مژه نیز نیاز به حساسیت و تبحر زیادی دارد. روش های کاشت مژه همانند کاشت ابرو بوده که بدون درد و خونریزی مراحل طی می شود. موهای مورد نظر برای کاشت از پشت گردن گرفته شده و به محل رویش مژه ها منتقل می شود. پس از کاشت زاویه رویش و حالت آن را به مژه می دهند.

کاشت مژه

کاشت مژه در حال حاضر خیلی جنبه ی زیبایی ندارد، زیرا موی مژه در بدن تنها مویی است که انحنا دارد و هیچ مویی در بدن انحنای طبیعی مژه را ندارد. بنابراین هر مویی که در مژه ها پیوند زده شود موی مستقیمی خواهد بود که خیلی از نظر زیبایی جذابیت ندارد.

ولی مواردی هست که کاشت مژه می تواند به فرد کمک کند. مانند کسانی که مژه خود را در اثر حوادثی از قبیل تصادف، سوختگی، تومورها و خال های این ناحیه به صورت محدود از دست داده اند. بنابراین کاشت تعدادی مژه می تواند این نقص را برطرف کند.

اما کاشت مژه به صورت عمومی با توجه به عوارضی که دارد توصیه نمی شود.

نکات لازم در کاشت ابرو

در کاشت ابرو باید به این نکته توجه کرد که در کسانی که تتوی خیلی ضخیم و پرنگ دارند حتما باید قبل از کاشت ابرو تتوها برداشته شود، زیرا در پوست تتو شده ابروها به خوبی رشد نمی کنند.

نکته ی بعدی در کاشت ابروها اهمیت زاویه طبیعی کاشت مو است تا ابرو ظاهری طبیعی داشته باشد.

ایرادی که در کاشت ابرو وجود دارد این است که موی ابرو ها رشد می کنند و ممکن است نیاز شود که فرد هرهفته این موها را کوتاه کند.

امروزه برای پرپشت شدن ابروها می توان از میکروپیگمنتیشن نیز استفاده کرد.

هزینه کاشت ابرو و مژه :

این هزینه بستگی به فاکتور های متعددی دارد از جمله به تعداد موهای جایگزین شده و پزشک و کلینیک مورد نظر شما برای انجام کاشت وابسته می باشد.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/amiricli/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52