درباره ما

دکتر مجتبی امیری متخصص پوست و مو و استاد دانشگاه علوم پزشکی
از سال 1380 فعالیت تخصصی خود را با تمرکز بر پیوند مو و جراح زیبایی پوست اغاز کردند
اینجانب جز پیشکوستان پیوند مو در ایران بوده و با بهره گیری از تیم مجرب و فضای استاندارد همچنین همراه با اخرین تکنیک و روش های پیوند مو نتایج خارق العاده ای برای متقاضیان این عمل به دست اورده وی بورد تخصصی پیوند مو امریکا و عنوان دیپلومیت کسب کرده و عضو هیات پیوند موی آمریکا می باشد.
این ها نتایج سال ها تلاش و تجربه جهت فتح قله های علم و دانش و خدمت به مردم می باشد.

خدمات متخصص پوست و مو


متخصص پوست و مو و زیبایی با ارائه کلیه خدمات لازم در جهت رسیدن به پوست زیبا و شفاف و موی براق و بدون آسیب شما را یاری می نماید

یکی از مهم ترین مراحل برای داشتن پوست زیبا و بدون جوش انتخاب متخصص پوست خوب می باشد که با تحربه و علم واقف به این معقوله بسیار مهم مشکلات و بیماری های پوستی را تشخیص دهد و درمان لازم و سریع را برای شما در نظر بگیرد . انتخاب متخصص پوست و مو یک متخصص پوست و مو برای شما زمان و تجربه خود را ارزانی می دارد ، پزشکی است که در درمان بیماری های پوست ، مو و ناخن تخصص دارد می تواند کلیه ناراحتی ها و بیماری های پوست این نواحی را تشخیص داده و بهترین و موثرترین درمان را برای حل دائمی آن ارائه می کند .

5 سال تجربه و بورد تخصصی


چطور یک متخصص پوست و موی خوب پیدا کنیم ؟

متخصص پوست خوب باید دارای مدرک بورد تخصصی باشد . حتما به این نکته توجه داشته باشید که پزشک عمومی و یا غیر متخصص در رابطه با پوست و موی شما قضاوت کنند و درمان را آغاز نمایند . به مدارک پزشک و تخصص های دریافتی وی توجه داشته باشید. از او بخواهید تا نمونه کارهایی را در خصوص بیماری شما و درمان های صورت گرفته به شما نشان دهد. زمانی که شما تصویر ذهنی بهتری داشته باشید با آرامش بیشتری می توانید دوره های درمان را طی نمایید. بهتر است پزشک شما حداقل 5 سال سابقه فعالیت در این زمینه را داشته باشد.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/amiricli/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52