جوانسازی پوست
3 اکتبر, 2019
کاشت ابرو و مژه
17 اکتبر, 2019
نمایش همه

جراحی زیبایی پوست

استفاده از روش های جراحی زیبایی پوست برای برداشتن نقایص پوست به خصوص در ناحیه صورت می باشد. استفاده از تکنیک هایی که کمترین علامت را در محل بجای بگذارد یکی از اصول اولیه جراحی پوست می باشد.

جراحی زیبایی پوست برای چه مواردی استفاده می شود؟

روش های مختلف مثل انواع لیفت صورت و لیفت ابرو برای از بین بردن افتادگی پلک ها، پف زیر چشم، ظواهر، توده های پوستی و بخصوص سرطان های پوست کاربرد خیلی خوبی دارد.

رفع توده های سرطانی پوست با جراحی زیبایی

امروزه اکثر توده و سرطان های پوستی را میتوان با کمترین اسکار (ردی که برای فرد می تواند ناخوشایند باشد) در صورت تشخیص به موقع با استفاده از همین روش های جراحی زیبایی پوست درمان کرد.

جراحی زیبایی پوست

جراحی زیبایی پوست

1- تزریق بوتاکس به صورت

یشترین استفاده از تزریق بوتاکس برای حذف چین و چروک های پیشانی، خط اخم، خط دور چشم، گردن، دور لب و چانه می باشد. بوتاکس باعث فلج عضلات و یا بلوک اعصاب میشود. زمان تزریق بوتاکس حدود 15 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی یا بهبود زمان نیست. اثرات بوتاکس بر روی صورت تنها برای چند ماه باقی می ماند.

2- لیفت صورت

یکی از روش هایی که امروزه برای کاهش چین و چروک وجود دارد کشیدن پوست یا لیفت صورت می باشد که موجب جوانسازی و شادابی چهره می شود. جراحان پلاستیک ما در حین لیفت صورت برشی در راستای شقیقه، جلو و پشت گوش ها ایجاد می کنند. این برش ها قابل مشاهده نیستند. پوست از بخش زیرین خود جدا می شود ماهیچه ها به بالا و عقب کشیده می شوند و باعث میشود پوست در مکانی جدیدی قرار بگیرد. در طول زمان این جراحی جراحی شما تحت بیهوشی سبک خواهید بود و هیج دردی را حس نخواهید کرد.

3- لایه برداری پوست لیزری

لایه برداری پوست لیزری با استفاده از لیزرهای نوری انجام می شود. تا چروک ها، خطوط سن و سال پوست ناصاف و خراش های روی پوست را درمان می کند. استفاده از این روش سبب میشود که لایه بیرونی پوست برداشته شود و همزمان با این کار لایه های عمیق تر گرم می شود. این به تحریک تولید کلاژن در پوست منجر میشود. لیزر های لایه بردار نتایج سریعتری را به ما می دهند اما زمان بیشتری را صرف بازیابی پوست می کنند. و در نهایت سبب میشود پوست شما نرم تر کشیده تر و لطیف تر شود و نشانه های کهولت سن از رو صورت برداشته شود.

4- میکرودرم

یکی از روش های فوق العاده برای جوان سازی و زیبایی پوست میکرودرم است. میکرودم  یک نوع یک نوع سطحی از عمل های سایدن پوست است. میکرودم سبب از بین رفتن چین و چروک پوست، رفع آثار جوش و رفع آکنه میشود  و همچنین رفع خط ها و خراش های کوچک روی پوست کمک می کند.نقاط کشیده شده پوست مانندخط لبخند یا خط زیر چشم توسط این عمل برطرف میشود.این عمل حدود 30 دقیقه طول میکشد و بر روی پوست شما کریستال هایی قرار میدهد که سبب ساییده شدن پوست شما میشود.

5- لیزر موهای زائد

یکی از عمل هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد لیزر موهای زائد است. لیزر موهای زائد حتی برای صورت نیز استفاده می شود. هر چقدر که رنگ موها تیره تر باشد میزان نور لیزر بیشتری را نیز دریافت می کنند. هرچه مو سیاه تر باشد و پوست سفید تر باشد نتیجه لیزر بهتر خواهد بود و بلعکس هرچه پوست تیره تر باشد و موها سفید تر یا کرکی باشند لیرز نتیجه ضعیف تری دارد. بسیاری از موارد برای نشان دادن قدرت لیزر و اینکه برای رفع کامل موهای زائد به چند جلسه لیزر درمانی بایدبهآنها توجه شود شامل: نوع پوست، زخامت موی، رنگ پوست و قسمتی که عمل لیزر بر روی آن انجام شود تاثیر دارد. معمولاً برای رفع کامل موهای زائد 3 تا 8 جلسه لیزر درمانی نیاز است.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/amiricli/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/amiricli/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52